2017. december 19

Jól sikerült a Valkai István Emléktorna...

Olvasóink értékelése:  / 4
ElégtelenKitűnő 

Idén 8 csapat vett részt a IV. Valkai István Emléktornán, ezzel is adózva dr. Valkai István emléke előtt. A jó hangulat volt a cél, de a színvonalra sem lehetett panasz, amit az is mutatott, hogy a B csoportban körbeverés alakult ki, így 3 csapat között is csak a gólarány döntötte el a továbbjutást, az elődöntőkben pedig csak 7m-es rúgásokkal tudtak dűlőre jutni a felek. A döntőben végül megvédte címét a hajdani lőrinci focistákból álló "Legendák" gárdája a mostani Megye I-es csapat ellen.

Igazából nem is az eredmény volt a fontos, hanem az hogy, összejöttek a régi barátok, beszélgettünk, fociztunk egy jót, felidéztük a múlt történeteit, és talán ezáltal is picit tovább él bennünk Doki szellemisége, sport iránti szeretete, és alázata...

A csoport mérkőzései

 

B csoport mérkőzései

Legendák Drink Team 5:1   Beremend Lőrinc II. 4:1
Lőrinci Edzők Felsőszentmárton 3:1   Don Uno Minden Mindegy 4:1
Felsőszentmárton Drink Team 0:6   Minden Mindegy Lőrinc II. 0:9
Legendák Lőrinci Edzők 3:2   Beremend Don Uno 1:2
Legendák Felsőszentmárton 6:1   Beremend Minden Mindegy 7:1
Drink Team Lőrinci Edzők 3:1   Lőrinc II. Don Uno 3:0

A csoport végeredménye

 

B csoport végeredménye

  Csapat Pont GK     Csapat Pont GK
1. Legendák 9 +7   1. Lőrinc II. 6 +9
2. Drink Team 6 +4   2. Beremend 6 +8
3. Lőrinci Edzők 3 -1   3. Don Uno 6 +1
4. Felsőszntmárton 0 -12   4. Minden Mindegy 0 -18

Elődöntők

Legendák Beremend 3:3 (büntetőkkel 5:3)
Drink Team Lőrinc II. 3:3 (büntetőkkel 5:6)

Kis döntő

Beremend Drink Team 2:5

Nagy döntő

Legendák Lőrinc II. 3:1

A torna végeredménye

 

Különdíjak

1. Legendák   Gólkirály: Halász Balázs (Beremend, 9 gól)
2. Lőrinc II.   Legjobb játékos: Zsebe Attila (Lőrinc II.)
3. Drink Team   Legjobb kapus: Paceka Norbert (Legendák)
4. Beremend    

NB III. Közép csoport 2017-2018

# Csapat M P GK
1 Duna Aszfalt 23 53 31
2 Pécsi MFC 23 51 35
3 Dunaújváros 23 45 12
4 Iváncsa 22 44 16
5 Dabas 22 39 12
6 Szentlőrinc 24 38 6
7 SZEOL 23 37 2
8 Szekszárd 22 29 -6
9 Rákosmente 24 28 -7
10 Paks II 21 27 -4
11 Bp. Honvéd II 21 24 0
12 Hódmvásárhely 22 23 -11
13 Kozármisleny 24 23 -16
14 Makói FC 24 22 -23
15 Mórahalom 23 13 -20
16 Vecsési FC 23 12 -27

Megye I. osztály 2017-2018

# Csapat M P GK
1 Pécsvárad 19 49 46
2 Mohács 19 37 36
3 Komló 19 37 20
4 Siklós 17 36 19
5 Szederkény 19 34 21
6 Szászvár 19 33 18
7 Pécsi VSK 20 33 16
8 PEAC 20 33 10
9 Sellye 20 27 2
10 Bólyi SE 20 26 2
11 Szentlőrinc II 21 19 -26
12 Harkány 18 18 -20
13 Villány 19 17 -15
14 Ócsárd 19 12 -33
15 Boda 19 1 -96

Megye I. női kézilabda 2017-2018

# Csapat M P GK
1 K.misleny Junior 14 26 109
2 Hosszúhetény 14 21 72
3 Siklós 13 19 38
4 Pécsvárad 14 15 4
5 Szentlőrinc 13 14 26
6 Mohács II 14 12 -8
7 Vörös Meteor 14 12 -22
8 K.misleny III 14 10 -51
9 PTE Petőfi SE 14 6 -61
10 Komló 14 3 -107
Előző forduló
NB III. Közép csoport 2017-2018
2018. ápr. 21 (Szo) - 16:30
Szentlőrinc SE
Szentlőrinc
2:0 Vecsési FC
Vecsési FC

Következő forduló
NB III. Közép csoport 2017-2018
2018. ápr. 29 (V) - 16:30
Hódmezővásárhelyi FC
Hódmvásárhely
-:- Szentlőrinc SE
Szentlőrinc

Előző forduló
Megye I. osztály 2017-2018
2018. ápr. 21 (Szo) - 16:30
Pécsváradi Spartacus SE
Pécsvárad
4:0 Szentlőrinc SE II.
Szentlőrinc II

Következő forduló
Megye I. osztály 2017-2018
2018. ápr. 29 (V) - 16:30
Szentlőrinc SE II.
Szentlőrinc II
-:- Thermal Spa Siklós FC
Siklós

Előző forduló
Megye I. női kézilabda 2017-2018
2018. ápr. 22 (V) - 15:00
Pécsváradi Spartacus SE
Pécsvárad
-:- Szentlőrinc SE
Szentlőrinc

Következő forduló
Megye I. női kézilabda 2017-2018
2018. ápr. 28 (Szo) - 16:30
Vörös Meteor SK Pécs
Vörös Meteor
-:- Szentlőrinc SE
Szentlőrinc

         
Előző forduló
U19 III. osztály Dél-Nyugat 2017-2018
2018. ápr. 21 (Szo) - 10:00
Szentlőrinc SE
Szentlőrinc
-:- Kaposvölgye LUE
Kaposvölgye

Következő forduló
U19 III. osztály Dél-Nyugat 2017-2018
2018. ápr. 28 (Szo) - 12:00
HR-RENT Kozármisleny
Kozármisleny
-:- Szentlőrinc SE
Szentlőrinc

U19 III. osztály Dél-Nyugat 2017-2018

# Csapat M P GK
1 Szekszárd 19 51 104
2 Kozármisleny 17 49 91
3 Szentlőrinc 19 37 36
4 Tolna 16 25 -10
5 Bonyhád 16 21 -8
6 Pécsi VSK 18 19 -18
7 Komló 18 19 -41
8 Nagyatád 15 14 -39
9 Bajai LSE 18 10 -55
10 Kaposvölgye 18 7 -60
Előző forduló
U17 III. osztály Dél-Nyugat 2017-2018
2018. ápr. 21 (Szo) - 12:00
Szentlőrinc SE
Szentlőrinc
-:- Kaposvölgye LUE
Kaposvölgye

Következő forduló
U17 III. osztály Dél-Nyugat 2017-2018
2018. ápr. 28 (Szo) - 10:00
HR-RENT Kozármisleny
Kozármisleny
-:- Szentlőrinc SE
Szentlőrinc

U17 III. osztály Dél-Nyugat 2017-2018

# Csapat M P GK
1 Szekszárd 19 54 178
2 Szentlőrinc 19 43 67
3 Kozármisleny 18 36 115
4 Pécsi VSK 18 35 67
5 Bajai LSE 18 25 2
6 Komló 18 23 13
7 Bonyhád 16 22 2
8 Kaposvölgye 18 12 -59
9 Nagyatád 16 6 -116
10 Tolna 16 3 -269
Előző forduló
U15 II. osztály Dél-Nyugat 2017-2018
2018. ápr. 21 (Szo) - 10:00
Szentlőrinc SE
Szentlőrinc
-:- Nagykanizsai ULE
Nagykanizsa

Következő forduló
U15 II. osztály Dél-Nyugat 2017-2018
2018. ápr. 28 (Szo) - 10:00
Mohácsi TE
Mohács
-:- Szentlőrinc SE
Szentlőrinc

U15 II. osztály Dél-Nyugat 2017-2018

# Csapat M P GK
1 Paksi FC 17 48 93
2 LUA Baja 18 38 69
3 Szentlőrinc 17 36 43
4 Szekszárd 16 35 42
5 Kaposvölgye 16 33 38
6 Pécsi VSK 18 32 38
7 Kozármisleny 19 31 -28
8 Dombóvár 14 21 -9
9 Bajai LSE 17 19 -3
10 Komló 16 12 -33
11 Nagykanizsa 16 10 -53
12 Mohács 17 6 -75
13 Tolna 17 0 -122
Előző forduló
U14 II. osztály Dél-Nyugat 2017-2018
2018. ápr. 21 (Szo) - 12:00
Szentlőrinc SE
Szentlőrinc
-:- Nagykanizsai ULE
Nagykanizsa

Következő forduló
U14 II. osztály Dél-Nyugat 2017-2018
2018. ápr. 28 (Szo) - 12:00
Mohácsi TE
Mohács
-:- Szentlőrinc SE
Szentlőrinc

U14 II. osztály Dél-Nyugat 2017-2018

# Csapat M P GK
1 Paksi FC 17 51 215
2 LUA Baja 17 45 169
3 Pécsi VSK 17 37 50
4 Szekszárd 16 36 51
5 Tolna 17 36 49
6 Dombóvár 16 27 1
7 Kozármisleny 18 22 -104
8 Kaposvölgye 17 21 3
9 Komló 16 16 -22
10 Nagykanizsa 16 14 -17
11 Szentlőrinc 17 9 -126
12 Bajai LSE 16 7 -123
13 Mohács 16 0 -146
top