Utánpótlás összefoglaló (2024/16.)

Jó hétvégét zárt utánpótlásunk hiszen öt mérkőzésből háromszor győztesen hagyhattuk el a pályát, egyszer kellett pontosztozkodás sorsára jutni és egyszer kellett az ellenfélnek gratulálni a győzelemhez.

MLSZ REGIONÁLIS U19 ALAP, DÉLNYUGATI CSOPORT 2. FORDULÓ:

Sárbogárd SE – Szentlőrinc SE 0-5 (0-1)

Szentlőrinc SE: Kostyák (Nagy O., 46.) – Nagy Sz., Sebestyén, Takács, Gettó, Pettermann, Porkert, Kárpáti (Csabai, 51.), Bedő L. (Bocz, 77.), Simonics, Tóth M. Utánpótlás edző: Gálffy Péter

Gólszerzők: Sebestyén (57., 61.), Tóth M. (85., 90.), Bedő (37.)

Gálffy Péter: - Gratulálok a fiúknak, teljesen megérdemelt győzelmet arattak! Az eredmény hízelgő a hazai csapatra nézve. Hajrá Lőrinc!

MLSZ REGIONÁLIS U17 ALAP, DÉLNYUGATI CSOPORT 2. FORDULÓ

Szentlőrinc SE – Bódi FS Szigetvár 4-0 (1-0)

Szentlőrinc SE: Nagy M. (Busi G., 70.) – Császár, Szeberényi (Ninkó, 56.), Kolcsár, Németh A., Kiss T. (Benedek, 70.), Faulháber (Szilvási, 56.), Csabai (Balogh B., 70.), Egréder, Darázsi, Tárnok. Utánpótlás edző: Schneider Gábor

Gólszerzők: Egréder (81., 88.), Faulháber (49. – büntetőből), Csabai (67.)

Schneider Gábor: - Vár állott, most kőhalom... Ezt csak a második félidő végén mondhattuk el, az első játékrészben pontatlanul céloztak a tüzérek, így hőst csináltunk az ellenfél kapusából. hiányérzet van bennem, mert ennél jobban tudunk játszani!

MLSZ REGIONÁLIS U15 ALAP, DÉLNYUGATI CSOPORT 2. FORDULÓ:

Halásztelki FC – Szentlőrinc SE 2-0 (2-0)

Szentlőrinc SE: Busi I. (Kácsor, 67.) – Basa, Kern (Kismarci, 59.), Jakab, Rapp (Kesztyüs, 67.), Csépán (Krécsó, 41.), Gellér, Szommer, Sparas (Hatos Be., 41.), Smudla, Krammer. Utánpótlás edző: Batári Tamás

Batári Tamás: - Kiegyenlített mérkőzés volt. A hazaiak két lehetőségüket gólra váltották az első negyedórában. Utána sikerült rendezni a sorokat, és kiküszöböltük a hibákat. Az első játékrészben nem tudtunk sok helyzetet kialakítani. A második félidőre nagyon egészséges agresszivitással léptünk fel, jobb lett a védekezésünk, és sok labdát szereztünk az ellenfél térfelén is. Számos gólszerzési lehetőségünk volt, de a befejezéseknél nem volt meg a kellő minőség és koncentráció. Ebben a játékrészben nem is volt helyzete az ellenfelünknek. Pozitívuma a mérkőzésnek, hogy a gyorsan bekapott góloktól nem törtünk meg, és jól reagáltunk a történésekre. Jó értelembe vett agresszivitásunkat a játékvezetés sajnos nem díjazta, pedig a modern játék elengedhetetlen kelléke! Nem voltunk durvák vagy alattomosak, sérülést sem okoztunk. Mindössze férfias, határozott viselkedést tanúsítottunk! Reméljük legközelebb már pontosabb és eredményesebb is lesz a produkciónk!

MLSZ REGIONÁLIS U-13 DÉL-NYUGAT 1. FORDULÓ:

HR-Rent Kozármisleny – Szentlőrinc SE 0-2 (0-0, 0-1, 0-1, 0-2)

Szentlőrinc SE: Éder – Magyar, Mihály (Ungváry, 41.), Péter, Grim, Dombos, Dénes (Vidákovics, 21.), Szép (Soós, 21.), Papp B. Utánpótlás edző: Tóth Dávid

Gólszerzők: Papp B. (25.), Dombos (65.)

Tóth Dávid: - Titkon reménykedtem abban, hogy az elvégzett munkának meglesz a gyümölcse! Remekül kezdtünk, a labda elleni játékunk kiválóan működött, kulcs volt, hogy szinte minden párharcot megnyertünk. 50-55 percen keresztül irányítani tudtunk, ekkor beütött a fáradtság, sajnos nem túl bő a keretünk, így az utolsó 20 percben igyekeztünk taktikusan játszani, amelynek meg is lett az eredménye. Gratulálok a csapatomnak, mert mindenki küzdött a másikért, amíg pedig bírtuk erővel, addig remekül játszottunk!

(remekül kezdték a szezont U13-as fiataljaink)

MLSZ REGIONÁLIS U-12 DÉL-NYUGAT 1. FORDULÓ:

HR-Rent Kozármisleny – Szentlőrinc SE 1-1 (0-0, 0-0, 1-1, 1-1)

Szentlőrinc SE: Busi M. – Sziber, Poszovácz, Tóth Z., Hatos Bo., Horváth Z., Bedő Z., Schaub, Szántó. Csereként beállt: Tófei, Bánhegyi. Utánpótlás edzők: Tóth Dávid, Varga Armand

Gólszerzők: Horváth Z. (41.)

Tóth Dávid: - Sokan először játszottak ekkora pályára, ennek ellenére sikerült egy igazi ki-ki meccset játszanunk egy jó ellenféllel. Igazságos döntetlen született, gratulálok a játékosaimnak!